Hakkımızda

Hakkımızda

1995 yılında Ankara Altındağ’da çanta alanında ticari faaliyetlerine başlayan Atabey Çanta, 2019 yılında değişen piyasa koşulları ve müşteri talepleri doğrultusunda en doğru ve kaliteli ürünleri en uygun alışveriş şartlarında tüketiciler ile buluşturmak amacıyla Atabey Çanta markası ile E-Ticaret hayatına başladı.
20 yılı aşkın sektör deneyimi, üretici kimliği ve çanta sektöründeki prestiji ile marka değerini müşterileri lehine avantaja dönüştürmek ve sektörün öncü firması olma hedefi ile çıktığımız bu yolda müşterilerimizin temel haklarına ve çevremize saygı duyarak sizlerle sayesinde büyük bir aile olduk.
Sürekli devam eden AR-GE çalışmaları ve deneyimli tedarikçi ekibimiz ile siz müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunarak Türkiye’de sektörün en büyük Çanta, Valiz ve Cüzdan E-Ticaret firması olmayı amaçlamaktayız.
Bu başaranın oluşmasında binlerce model ürünü ayağınıza kadar getirerek müşteri memnuniyetini en önemli unsur olarak görmemiz yatmaktadır. Sezonun en güzel ürünlerini sizlere en uygun fiyatlarla satın alma imkanı sunan Atabey Çanta, Türkiye’nin E-Ticaret pazarında sürekli büyüyerek faaliyetlerine devam edecektir. Siz değerli müşterilerimizi düşünüyor ve ona göre hareket ediyoruz. En az sizin kadar bütçenizi umursuyor ve sizlere piyasa fiyatlarının altında fiyat sunmak için çaba sarf ediyoruz.
Vizyonumuz
Türkiye’de bu sektörün en güvenilir firması olmak. Global ölçekte ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek. Müşteri memnuniyetini esas alan hizmet ve ürün kalitesiyle tüketicinin birinci tercihi olmak.
Misyonumuz
Öncelikli hedefimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak. Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine uygun ürün ve hizmetler sunmak.
Temel Değerlerimiz
  • Kişisel bilgilerin gizliliği
  • Üretkenlik
  • Yenilikçilik
  • Kanun ve yasal düzenlemelere uyum
  • Şeffaflık

NEDEN ATABEY ÇANTA?

150TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo

100% Müşteri Memnuniyeti Garantisi

7/24 Destek Alabileceğiniz Müşteri Temsilcileri

Müşteri Temsilcilerimizden Destek Almak İçin Whatsapp Sohbeti Başlat